Kontakti

Ofiss Jēkabpilī

"Ābeles" Zīlāni, Kūku pagasts, Jēkabpils novads LV-5222 Latvija Phone:+371 6522 0200 Email:latgran@latgran.com Atrašanās vieta kartē

Jaunjelgavā

Meža iela 4B Jaunjelgava, Aizkraukles novads LV-5134 Latvija Phone:+371 6522 0200 Email:latgran@latgran.com
Atrašanās vieta kartē

Gulbenē

"Alkšņi" Daukstu pagasts, Gulbenes novads LV-4417 Latvija Phone:+371 6522 0200 Email:latgran@latgran.com
Atrašanās vieta kartē

Krāslavā

"LATGRAN" Ūdrīšu pagasts, Krāslavas novads LV-5601 Latvija Phone:+371 6522 0200 Email:latgran@latgran.com
Atrašanās vieta kartē

Ofiss Rīgā

Garā iela 2, Dreiliņi Stopiņu pag., Ropažu novads, LV-2130 Latvija Phone:+371 6522 0200 Email:latgran@latgran.com
Atrašanās vieta kartē

Granulu tirdzniecība un pasūtīšana www.graanul.lv

Email: info@graanul.lv Phone: +371 2541 5411
Loģistikas direktors

Linards Jaunzems

linards@latgran.com
Ražošanas direktors

Lauris Brūvers

lauris.bruvers@latgran.com
Galvenā grāmatvede

Sanita Krupņika

sanita@latgran.com
Kvalitātes vadītāja

Līga Hermane

liga@latgran.com
Lietvede

Egita Latkovska

latgran@latgran.com
Personāla speciālists

Evita Veigure

evita@latgran.com
Rezerves daļu iepirkumu speciālists

Juris Kļaviņš

juris@latgran.com
Vides aizsardzības vecākā speciāliste

Ilze Laicāne

ilze.laicane@latgran.com
Darba aizsardzības vecākais speciālists

Juris Skrinda

juris.skrinda@latgran.com
Tehniskais speciālists

Artūrs Zarāns

arturs@latgran.com
Iepirkumu struktūrvienības vadītājs

Dainis Lūkins

dainis.lukins@latgran.com
Koksnes resursu iepirkšana Krāslavas, Jēkabpils ražotnēs

Vilnis Vagalis

vilnis@latgran.com
Koksnes resursu iepirkšana Gulbenes, Launkalnes ražotnēs

Andis Aļeksējevs

andis.aleksejevs@latgran.com
Koksnes resursu iepirkšana Inčukalna, Jaunjelgavas ražotnēs

Gundars Karuss

gundars@latgran.com
Cirsmu atlieku iepirkšana

Dairis Lakotko

dairis@latgrn.com

Rekvizīti

SIA "LATGRAN"

Juridiskā adrese: Meža iela 4B, Jaunjelgava, Aizkraukles novads, LV-5134 LATVIJA Reģ. Nr. 45403013135 PVN Nr. LV45403013135 Banka: Luminor Bank AS SWIFT: RIKOLV2X Iban: LV79RIKO0000084521864

Languages